ÖZEL HABER: Rahmi Koç’un En Son Yatırımı Uzmanları Huşu İçinde Bıraktı ve Büyük Bankaları Korkuttu

Türk vatandaşları bu "servet açığını" kullanarak evden milyonlarca doları harcıyorlar – peki ama bu meşru mu?

Rahmi Koç, Türkiye'de yüzlerce insanı çok zengin yapan yeni gizli yatırımla ortaya çıkıyor

(Habertürk) - Türk girişimci ve hayırsever Rahmi Koç, parasını nasıl kazandığını açıkça paylaşmaktan çekinmeyen, dürüst bir konuşmacı olarak bir isim yapmıştır.

Geçtiğimiz hafta Habertürk Ana Haber Bülteni'ne çıkan Koç, 3-4 ay içinde herkesi bir milyonere dönüştürebileceğini söyleyerek yeni bir "servet açığından" bahsetti. Koç, büyük bankalar kapanmadan önce, Türkiye'deki herkesi bu ilginç fırsatı değerlendirmeye çağırdı.

Ve tabi ki, röportajın sona ermesinden dakikalar sonra, Garanti Bankası, Koç’un röportajının durdurulması için aradı – ama artık çok geçti.

Tam olarak şöyle oldu:

Habertürk Ana Haber Bülteni spikeri Ceren Bektaş servet kazanma konusundaki bazı ipuçları paylaşması için Koç'u konuk olarak aldı ve Türk girişimci ve hayırsever ortaya bir bomba bıraktı:

"Beni başarılı yapan şey, hiç tereddüt etmeden hızlı bir şekilde yeni fırsatlara atlamak oldu. Ve şimdilerde bana para kazandıran bir numaralı şey BitcoinMillionaire.Pro yeni bir kripto para birimi otomatik ticaret programı. Hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat bu. Herkesi, bankalar kapatmadan önce bunu değerlendirmeye davet ediyorum."

Habertürk Ana Haber Bülteni spikeri Ceren Bektaş Koç’un telefonunu çıkarıp izleyicilere şu anda Türkiye'de herkesin kulaktan kulağa fısıldadığı bu yeni para kazanma programı ile ne kadar para kazandığını gösterdiği an gözlerine inanamadı.

Koç daha fazla detay veremeden röportaj için ayrılan süre sona erdi, bu yüzden bu tartışmaya açık fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

Rahmi Koç İLE HABERTÜRK’E ÖZEL

"Avrupa, Avustralya, Asya ve Kuzey Amerika'da insanların bir gecede servet kazanmalarına yardımcı olan BitcoinMillionaire.Pro adlı bu yeni kripto para birimi yatırım platformunu duymuş olabilirsiniz. İnanmayabilirsiniz çünkü kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor."

Koç devam etti:

“Bunu anlayabiliyorum, çünkü güvenilir bir arkadaşım bana anlattığında ben de aynı şeyi düşündüm. Ama ne kadar para kazandığını kendi gözlerimle gördükten sonra, kendi adıma denemek zorunda kaldım.

Bunu denediğim için memnunum, çünkü kazandığım en büyük ve en kolay paralardan biriydi diyebilirim. Otomatik pilota bağlanmış günde on binlerce TL'den bahsediyorum. Kelimenin tam anlamıyla şu anda nakit para biriktirmenin en hızlı yolu. Ve daha fazla insan bunu öğrendiğinde ömrü çok da uzun olmayacak. Ya da bankalar bunu süresiz olarak kapattığında.”

BitcoinMillionaire.Pro TAM OLARAK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

BitcoinMillionaire.Pro arkasındaki fikir aslında çok basit: Çoğu insanın ne düşündüğüne bakmadan, ortalama bir insanın, 21. yüzyılın en kazançlı yatırımı olan kripto para birimi patlamasında nakit kazanmasına olanak sağlamak.

Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan Bitcoin başına 20.000 ABD Dolarından (120.000 TL) gerilemiş olsa da tüccarlar hala iyi para kazanıyorlar. Neden? Çünkü Bitcoin'in yanı sıra günlük olarak büyük karlar karşılığında alınıp satılan binlerce başka kripto para birimi var.

Bu kripto para birimlerinin bazıları Ripple, Ethereum, Monero, Zcash ve Ripple'ı içerir ve halen Türkiye'deki sıradan insanlar için %10,000 ve üzeri getiri sağlamaktadır.

BitcoinMillionaire.Pro fiyatların düştüğü piyasalar da bile tüm bu kripto paralardan kazanç sağlar. Sizin için uzun ve kısa satışları otomatik olarak yapabilmek için yapay zekayı (AI) kullanır, böylece uyurken bile, günün her saati para kazanabilirsiniz.

BitcoinMillionaire.Pro şimdiye kadar var olan en zeki teknoloji beyinleri tarafından desteklenmektedir. Richard Branson, Elon Musk ve Bill Gates bunlardan sadece bazılarıdır.

Bill Gates ve Richard Branson CES 2019’da BitcoinMillionaire.Pro anlatıyorlar.

 

Bu teknoloji dâhileri, çevrimiçi ödemeler, bilgi işlem ve ulaşım gibi karmaşık sorunları çözmek için milyarlarca şirket kurdular. Şimdi ise, herkesin - ne kadar zengin ya da fakir olursa olsun - mutlu ve doyurucu bir yaşamın tadını çıkarmaya yetecek kadar para kazanmasına izin vererek küresel zenginlik eşitsizliği sorununu ele alıyorlar.

BÜYÜK BANKALARIN BILMENIZI İSTEMEDIĞI KAZANÇLI PARA KAZANMANIN SIRRI

Rahmi Koç devam ediyor,

"Ekonomik açıdan zor zamanlardan geçiyoruz ve insanların beklediği çözüm bu. Tarihte hiçbir zaman sıradan insanların bu kadar kısa sürede muazzam bir zenginliğe kavuşma avantajından kolayca yararlanabilecekleri böyle inanılmaz bir fırsat elde etmedik.

Bazı insanlar bunu çok farklı olması sebebiyle denemekte tereddüt ediyorlar. Bunun nedeni de büyük bankaların bunu örtbas etmeye çalışıyor olması! Büyük bankalar aktif olarak propaganda yaratıyorlar ve BitcoinMillionaire.Pro gibi kripto para birimlerini ve platformları bir aldatmaca olarak adlandırıyorlar. Neden mi? Çünkü müşterileri, nasıl büyük bir servet elde edebileceklerini öğrendikten sonra, şirket kârlarının daralmasından endişe duyuyorlar.

Gerçek şu ki, kripto para birimi hayatımız boyunca görebileceğimiz en büyük devrimdir ve bu fırsatı değerlendirmeyenler çok şey kaçırıyor demektir. Büyük finans şirketlerinden çoktan kızgın ses tonuyla çağrılar ve tehditler aldım, çünkü bu teknolojiyi insanların dikkatine sunuyorum. Ama onları boş verin. Türkiye'deki insanlar zaten gerçeği öğrenmeye başladı ve daha çok insanın öğrenmesi sadece zaman meselesi.

Bunu paylaşıyorum, çünkü bu sırrı paylaştığım için bana teşekkür eden yüzlerce e-posta aldım. İçlerinde en sevdiğim, küçük kardeşine hayalindeki araba olan Ferrari 488 Pista'yı BitcoinMillionaire.Pro'dan kazandığı para ile alan genç bir adam. Bu platform gerçekten de dünyadaki herkesin hayatını biraz daha iyileştiriyor.”

Mehmet Öztürk küçük kardeşine hayalindeki arabayı almak için BitcoinMillionaire.Pro 'dan elde ettiği karı kullandı. Zenginliği iyilik adına kullanmak için ne ilham verici bir yol!

BitcoinMillionaire.Pro GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MU? BİZ KENDİMİZ TEST ETTİK.

Üst düzey editörlerimiz, BitcoinMillionaire.Pro'ın yasal bir evden para kazanma yöntemi olduğunu doğrulayana kadar Rahmi Koç ile yaptığımız röportajı yayınlamamıza izin vermediler. Kurumsal yönetimimiz, Türk vatandaşlarının zor kazanılmış paralarını kaybetmelerine neden olabilecek herhangi bir bilgi yayınlamamızı istemedi.

Bu yüzden editör ekibimiz BitcoinMillionaire.Pro’ın Koç'un tarif ettiği şekilde çalıştığından emin olmak için onu teste tabi tuttu. Çevrimiçi editörlerimizden biri olan Yaman Soydan, kendi parasını riske atmaya ve BitcoinMillionaire.Pro’ı denemeye gönüllü oldu.

Eşi geçen yıl hastalık nedeniyle işini kaybeden Yaman, 53 yaşında ve 2 kız çocuğu babasıdır. Finansal olarak zor durumda olduğunu itiraf etti ve bu yatırım fırsatı onun için bir çıkış yolu olabilir.

Yaman’ın ailesi iki yakayı bir araya getirmek konusunda güçlük çekiyordu ve BitcoinMillionaire.Pro'ın bu finansal baskıyı hafifletebileceği umuduyla sistemi test etmeye ve sonuçlarını rapor etmeye karar verdi.

Yaman’ın diyor ki:

"İlk başta, Koç ile yapılan röportajı duyduğumda şaka yaptığını düşündüm. Evden para kazanmak sadece bir rüya olabilirdi. Yine de mali şartlarımı düşünerek ve iyi gazetecilik uğruna denemeye karar verdim.

Platform hakkında bir tanıtım videosu izledim ve kayıt oldum. Video fazla umut verici görünüyordu ama şüpheciliğimi bir kenara koydum. Birkaç saat içinde kişisel yatırımcımdan bir telefon aldım. Tüm sorularımı yanıtladı ve şüphelerimi giderdi ve para kazanacağım konusunda bana güvence verdi. Nokta!

Kişisel yatırımcım bir kuruş bile kaybetmem durumunda bana derhal 1,400 TL olan depozitomu iade edeceğine dair söz verdi. Bunun benim hayatımı değiştireceğinden son derece emindi. Bu, gördüğüm tüm diğer müşteri hizmetlerinin ötesinde bir şey, bankaların neden bu kadar korktuğuna şaşmamak lazım.

Platforma erişim elde ettikten sonra, ilk yatırımım olan 1,400 TL’yi yatırdım. Bu, her ay ailemin abur cubura harcadığı miktarla aynı, bu yüzden bir ay boyunca ailecek fast food tüketmemeye karar verdim. Şimdi hem sağlıklı olabiliriz hem de zengin olma fırsatını yakalayabiliriz.

BitcoinMillionaire.Pro sistemi bir kripto para birimi otomatik işlem platformudur. Yazılım, kripto para birimlerinin tam olarak ne zaman yukarı çıkacağını ve aşağı ineceğini tahmin etmek için gelişmiş yapay zekâ algoritmaları ve makine öğrenimini kullanıyor. Sonra da sizin için günün her saati otomatik olarak alıp satıyor. Teknoloji zaten hayatımızı mümkün olan her şekilde kolaylaştırdı, onu neden daha fazla para kazanmak için de kullanmayalım?"

YAMAN’IN SİSTEM İLE GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

"1,400 TL’yi yatırdıktan 1 saat sonra, yazılım benim için alım satım yapmaya başladı. Dürüst olmam gerekirse, tüm paramı kaybedeceğim endişesiyle gergindim. Ve tabi ki, ilk işlemim 105 TL zararla sonuçlandı!

Boğazıma bir şeyin tıkandığını hissettim. Dolandırıldığımı sanıyordum. Kişisel yatırımcımı aramaya ve paramı geri istemeye bile hazırdım. Ama sonra görüşmemde bana söylenenleri hatırladım: Algoritma, %80-89 oranında doğru çalışıyor. HER işlemde kazanamayacaksınız, ancak yeterince kazanacak ve genel olarak karlı çıkacaksınız.

Bu yüzden yazılımın benim için alım satıma devam etmesine izin verdim ve yakından izledim. Bir sonraki işlem karlıydı! Sadece 79 TL ama bu da bir şeydi. Bir sonraki işlem 219 TL kar bıraktı. Sonraki 92 TL ve toplamda 311 TL kar elde ettim. Ve bunların hepsi 5 dakikadan az bir sürede oldu!

Kısa süre içerisinde zeytinyağından kıl çeker gibi para biriktirmeye başladım ve gözlerime inanamadım. Ekranı her yenilediğimde, kazancım daha da artıyordu. Uyuşturucu etkisinde gibiydim çünkü bu çok heyecan verici bir durumdu.

Alım satım ekranımı her yenilediğimde, kazancım giderek. Çok heyecan verici bir durumdu!

Artık Rahmi Koç'un neden her zaman iyi bir ruh halinde olduğunu biliyorum. Ve neden büyük bankaların insanları bu servet açığının. yakınlarında istemediklerini de. Günün sonunda, kar olarak 3,162 TL elde ettim, 1,400 TL’lik başlangıç yatırımı için hiç de fena sayılmaz! Öyle heyecanlandım ki, zar zor uyuyabildim.

Ertesi gün Salı’ydı ve işe geri dönmek zorunda idim. Dürüst olmak gerekirse (ve bunu patronuma söylemeyin), yazılımın bana para kazandırdığını bilerek işime odaklanmak oldukça zordu.

Kazançlarımı kontrol etmek için birkaç kez tuvalete gittim ve birikmeye devam ettiklerini gördüm (arada sırada ufak kayıplar oluyordu tabi). Gün biterken, çocuklarımı yatırmadan önce, hesap bakiyem 5,657 TL gösteriyordu. Bu normal işimde bir HAFTADA kazandığımdan daha fazla!

Haftanın sonuna gelindiğinde, toplamda 22,429 TL kazanmıştım. Tam olarak 18,500 TL çektim ve kalanı tekrar yatırdım. 2 gün içerisinde postayla tam 18,500 TL tutarındaki ilk çekim elime ulaştı. Bunun gerçek hayat olduğuna inanamadım!"

Yaman BitcoinMillionaire.Pro'ı kullandığı ilk iki hafta için 18,500 TL tutarında bir çek aldı

Yaman devam ediyor,

"Şimdi, BitcoinMillionaire.Pro sayesinde sürekli olarak günde ek 3000 TL - 6500 TL kazanıyorum. Para birkaç günde bir banka hesabıma aktarılıyor. Sadece birkaç tıklamayla paramı 24-48 saat içinde alıyorum. Para her seferinde hesabıma ulaştığında, rüyada olmadığımdan emin olmak için kendimi çimdiklemem gerekiyor.

Neyse ki, buradaki işimi SEVİYORUM çünkü insanlara (bunun gibi) önemli haberler getiriyorum, aksi halde şimdiye dek çoktan istifa ederdim. Ailemin borçsuz oluşunu ve nihayet finansal durumunu dengeye oturtmasını kutlamak için Endonezya Bali'ye bir tatil yapmayı planladım!

Sayın Koç’un cömertliği ve sırrını televizyonda canlı olarak paylaşması olmasa tüm bunlar mümkün olmazdı. Ve BitcoinMillionaire.Pro’ı kendim denemek için risk aldığım için de mutluyum. Karım her zamankinden daha mutlu ve çocuklarımın oyuncak dolabında stok durumu gayet iyi.

İş arkadaşlarım iki hafta önce benim yaptığım gibi kaydolmadıkları için kafalarını duvarlara vurdular. Ancak çok geçmeden, tüm ofisimiz (patronum da dahil) kayıt oldu ve bunu denediğim için beni artık “kahraman” diye çağırıyorlar."

BitcoinMillionaire.Pro’A NASIL BAŞLANIR? (SINIRLI SAYIDA YER VAR)

Başlamak için, yalnızca internet erişimi olan bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize ihtiyacınız olacak. Bir bilgisayarı nasıl kullanacağınızı bilmek ve internette gezinmek dışında özel bir beceriye ihtiyacınız yok. Herhangi bir teknoloji veya kripto para birimi deneyimine ihtiyacınız yok, çünkü yazılım ve kişisel yatırımcınız kar elde etmenizi garanti ediyor.

Bu programın bir başka özelliği de istediğiniz zaman başlayabilmeniz. Haftada 5 saat ya da haftada 50 saat - kendi zamanlamanızı yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman otomatik alım satım yazılımını başlatmanız yeterli ve istediğiniz zaman da duraklatabilirsiniz (gerçi neden böyle bir şey yapmanız gerekeceğini bilmiyorum).

Okuyucumuza zaman kazandırmak ve fonksiyonelliğini iki kez kontrol etmek için, sisteme başlamak için Türkçe bir rehber hazırlandı.

İşte Adım Adım İzlediğim Yollar:

Gördüğünüz ilk şey, BitcoinMillionaire.Pro’ın gücünü gösteren bir video. Reklam oldukça abartılı ve cesur ve agresif, ancak bu bir Amerikan ürünü ve onların tarzı bu. Her neyse, hemen başlamak için videonun yanındaki alana adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

(Öneri: Herhangi bir para yatırmaya karar vermeseniz bile şimdi üye olmanızı öneririm, çünkü ücretsizdir. Ayrıca Türk vatandaşları için kayıtlar her an kapatılabilir)

Bu aşamada, hesabınıza para yatırmanız isteniyor. Para yatırma sayfasında gezinirken cep telefonum çaldı. Uluslararası bir numaraydı, bu yüzden cevaplamakta tereddüt ettim ama sonra aramanın kimden geldiğini anladım.

Tabii ki, bu benim kişisel hesap yöneticimdi. Sunduğu hizmet harikaydı. Bana tüm finansman sürecini anlattı. Visa, MasterCard ve American Express gibi tüm kredi kartlarını kabul ediyorlar. Devam ettim ve minimum tutar olan 1,400 TL’yi yatırdım.

Parayı yatırdıktan sonra, yazılımın "Otomatik Alım Satım" bölümüne girdim, işlem miktarını önerilen 200 TL'ye ayarladım ve etkinleştirdim. Yazılım hızlı bir şekilde işlem yapmaya başladı, ilk başta endişelendimse de işini yapmasına izin verdim.

"Herkes zengin olmak istiyor ama kimse nasıl yapılacağını bilmiyor. Tamamen arzuladığınız hayatı yaşamanıza izin verecek bir serveti elde etmeniz için hayatta bir kere karşınıza çıkacak bir fırsat. Sonsuza kadar burada OLMAYACAK, o nedenle kaçırmayın." - Rahmi Koç

GÜNCELLEME

Kısa bir süre önce bugün (Mayıs 2019 Pazartesi) itibariyle Türkiye sakinlerinin hemen hemen tüm pozisyonlarının dolduğunu öğrendik. BitcoinMillionaire.Pro kullanıcı başına kazancı yüksek tutmak için yalnızca sınırlı sayıda toplam kullanıcıyı kabul edebiliyor. Şu an itibariyle, sadece (37) kişilik yer kaldı, bu yüzden acele edin ve yerinizi garantilemek için hemen kaydolun.

OKUYUCU SONUÇLARI
KAR: 23,286 TL

"BitcoinMillionaire.Pro’ı iki haftadan biraz uzun bir süredir kullanıyorum, ilk yatırdığım depozitoyu 1400 TL’den 24,300 TL’ye çıkardım. Bu çalışarak kazandığımdan çok daha fazla."

Kasım Poyraz
Bornova - İZMİR

KAR: 38,500 TL

"BitcoinMillionaire.Pro’ı kullanmaya başladıktan sadece bir ay sonra 38.500 TL'nin üzerinde kâr elde ettim. Dizüstü bilgisayarımda kullanabildiğim için hem Türkiye'yi dolaştım hem de sürekli para kazandım!"

Murat Özsoy
Etimesgut - ANKARA

KAR: 93,499 TL

"Benim gibi biri için bile kullanımı son derece kolay! Daha önce hiç alım satım yapmamıştım, ancak şu an haftada 12.000 TL’den fazla kazanıyorum ve hayatı seviyorum!"

Sevim Tanman
Beyoğlu - İSTANBUL

KAR: 175,902 TL

"Sonunda işimi bırakabildim, tamamıyla BitcoinMillionaire.Pro sayesinde. Çok para kazandım ve bunu çok kolay yaptım!"

Ceyhun Kara
Nilüfer - BURSA

KAR: 31,599 TL

"BitcoinMillionaire.Pro’ı sadece iki haftadır kullanıyorum ve şimdiden Avrupa seyahatimin masraflarını ödedi bile."

Zeynep Özalan
Ataşehir - İSTANBUL

KAR: 246,355 TL

"En iyi arkadaşlarımla bir takım kurdum ve birlikte sadece 3 hafta içerisinde büyük ikramiyeyi tutturduk. Alım satım robotu bütün işi sizin için yapıyor zaten. Hep beraber haftada 71,288 TL kazandık."

Metin Korkmaz
Seyhan - ADANA

KAR: 51,589 TL

"Bana BitcoinMillionaire.Pro’dan bahseden kişi erkek arkadaşımdı ve hayatımı değiştirdi. Bir aydan uzun süredir haftada 8000 TL kazanıyorum ve bunu yapmam günde 30 dakikadan daha az zamanımı alıyor."

Nurgül Sarı
Bodrum - MUĞLA

Başlamak için 3 Basit Adımı izleyin:

Adım 1:

Ücretsiz hesabınız için kayıt olun

Adım 2:

$250 olan minimum depozito tutarını yatırın

Adım 3:

Elde ettiğiniz karı bankanıza aktarın!

Son Yorumlar

Yorum ekle

Hatice Sayman

Son birkaç haftadır işlem yapıyorum ve 9,699 TRY gibi küçük bir kar elde ettim. Bayıldım!

Yanıtla. 12 dakika önce

Neyyire Sezgin

Projeyi gördüm ve dün kayıt oldum, 105 TL civarında dolaşıyorum.

Yanıtla. 13 dakika önce

Tuğba Onur

Bir arkadaşım kullandı ve önerdi, inceleyeceğim

Yanıtla. 25 dakika önce

Zafer Temizkan

Bana yatırım portföyümden daha iyi bir yatırım getirisi sağlıyor!

Yanıtla. 46 dakika önce

Halit Kuzgun

Kullanımı çok kolay, sadece para yatırıyorsunuz ve robot tüm işleri sizin için yapıyor.

Yanıtla. Yaklaşık bir saat önce

Mine Türkmen

Bunu haberlerde gördüm. Bu yazıyı paylaştığınız için teşekkür ederim!

Yanıtla. 1 saat önce

Vildan Uğurlu

Bitcoin hakkında çok şey duydum ve herkes kullanıyordu, bunu deneyeceğim!

Yanıtla. 2 saat önce

Türker Mutlu

Bir hafta sonunca 5,999 TL’den fazla kazanç elde ettim, işimden ayrılmaya ve bunu tam zamanlı yapmaya çok yakınım.

Yanıtla. 2 saat önce

Nalan Tunç

Dün ilk bitcoinimi aldım ve önümüzdeki günlerde bunun benim için neler yapabileceğini görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor.

Yanıtla. 2 saat önce

Zerrin Yamantürk

Bende işe yaradı! Aynen düşündüğüm gibi oldu. Yeterince kolaydı ve sadece bir şeyin işe yaradığını gördüğümde başkalarının da bunu bilmesini istiyorum.

Yanıtla. 2 saat önce

Hilal Özmen

Bilgi için teşekkürler, platformu kullanmaya henüz başladım.

Yanıtla. 2 saat önce

Fuat Fatsalı

Son zamanlarda çocuklarımla çok meşguldüm, ama bu çok iyi oldu. 4 günde 799 TL civarında işlem yaptım. Küçük, ama gerçekten iyi bir başlangıç!

Yanıtla. 2 saat önce

Mesut Ergin

Bu çok etkileyici, şu ana kadar hesabıma 2000 TL'nin üzerinde para yatırdım ve bu tutarın 4 katından daha fazlasını geri kazandım.

Yanıtla. 2 saat önce

Kardelen Asiltürk

Kullanımı gerçekten çok kolay ve gerçekten hızlı. Ben gerçekten teknik bir insan değilim, ama bu işi kolayca halledebiliyorum. Sadece bir gün içerisinde bana 545 TL kazandırdı!

Yanıtla. 2 saat önce

Alev Muslu

Yeni üye oldum, bana şans dileyin millet.

Yanıtla. 3 saat önce

Arda Kayalı

Arkadaşım az önce bana bir e-posta attı, ona da işyerinde bir arkadaşı bahsetmiş. Sanırım gerçekten sistem iyi çalışıyor.

Yanıtla. 3 saat önce

Umut Yeldan

Bütün arkadaşlarıma bunun hakkında bilgi verdim, bilgi için teşekkürler

Yanıtla. 3 saat önce

Hasret Yılmazcan

Kayıt olmak konusunda emin değildim ama yaptığım için çok mutluyum. Platformda sadece 2 saat içerisinde 379 TL kazandım. Gerçekten kolay ve çok hızlı, daha basit olamazdı.

Yanıtla. 4 saat önce

Sumru Küpeli

Devam ettim ve ilk depozitomu yatırdım. Başlamak ve ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Yanıtla. 6 saat önce

Selin Gökdelen

Bu, bitcoine yatırım yapmanın en kolay yolu olmalı. Bu konuda neredeyse hiçbir deneyimim olmadan bile yapabildim.

Yanıtla. 8 saat önce

Perihan Zeyrek

Bu tür şeyleri çok denedim, bir taraftan denemek istiyorum ama aklımın bir köşesinde hala düşünüyorum, peki tamam! Birisi lütfen işe yaradığını söylesin.

Yanıtla. 8 saat önce

Mustafa Sarıgöz

Platform işini bir süre önce denedim ve bu benim için oldukça iyi sonuçlar üretti.

Yanıtla. 8 saat önce

Hazım Saylan

Arkadaşlarımdan bazıları bitcoine yatırım yaptı ve bundan çok para kazandılar, yakında ben de onlara katılacağım.

Yanıtla. 8 saat önce

Firuze Kaplan

Bunun gibi sonuçlar alınabileceğini bilmiyordum, başka bir kripto para birimine yatırım yapıp yapamayacağımızı bilen biri var mı?

Yanıtla. 9 saat önce

# social plugin

© Telif Hakkı. Tüm hakları saklıdır.